TÜRKÜM FORUM - En Kapsamlı Bilgi Platformu

Lütven daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!! Radyomuza hepinizi
beklerizzzz...

Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 32 Bit & 64 Bit (Tüm sürümler)

Paylaş
    Admin
    KURUCU
    KURUCU

Başarı Puanı : 1938
    Pep Gücü : 42

default Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 32 Bit & 64 Bit (Tüm sürümler)

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Haz. 08, 2010 1:23 pm

Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 32 Bit & 64 Bit | 2.67 Gb - 2.3 Gb

Windows 7 Ultimate Msdn sitesinde Yayınlanan Orjinal üründür. 32 bit ve 64 bit sistem ler ayrı ayrı verilmiştir istediğinizi indirip kurabilirsiniz.Ben kurdum denedim ve resimlerlede kurulumu gösterdim,Bu windows 7 ultimate ile şu sürümleride kullanabilirsiniz.... Windows 7 Ultimate Windows 7 Professional Windows 7 Home Prmium Windows 7 Home Basic Windows 7 Starter

Kurulum: Her yorumda sorana cevaplamaktan usandım artık,Yorumlara bakın dediğim halde nasıl kurarım, boot ederim,dvd'ye yazarım gibi sorular hergün defalarca geliyor.Bende konuya bu anlatımı yapayım birdaha bu sorunlar gelmez diye düşündüm ve partları indirmeden kuruluma kadar olan süreci sizlere anlatmaya çalışacam...

1. Adım: Alternatif olarak verilmiş rapid ve hotfile linkleri birbirleriyle uyumludur,bu şu demektir rapiden 1. partı indirip hotfileden de 2. partı indirebilirsiniz free indirenler içinde en mantıklısı budur zirra modemi resetlemekten kurtulursunuz.
    2.Adım: Partları indirdiniz Yeni bir klasör açın ve hepsini içine atın,part 1'i sağ tıklayın ve ''klasöre çıkart'' seçeneğini tıklayın yada ''Buraya çıkart'' seçeneğinide tıklayabilirsiniz.Partların çıkarma işlemi tamamlanıncaya dek başka bir işlem yapmayın download vs...not:hata veren part olursa yani çıkarırken crc hatası verirse hata veren partı tekrar indirin,iki alternatifi de deniyebilirsiniz.
    3.Adım:Partlar çıktıktan sonra aynı şekilde yine partlar çıkacaktır.. bakınız resim..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tekrar part 1'i sağ tıklayın ve ''buraya çıkart'' veya ''klasöre çıkart'' seçeneğini tıklayın ve çıkarma işlemi başlıyacak bu çıkartma işlemi bittikten sonra,çıkan klasör içerisinde image dosyası çıkacaktır.Bakınız resim..

4.Adım: Buraya kadar geldiyseniz artık Dvd'ye yazdırma işlemine geçeceksiniz Üstüne basarak söylüyorum DVD hala cd'yemi yazıcam diyenler var..neyse devam ediyoruz Dvd'ye yazmak için en iyi program poweriso programıdır nero ile uğraşmayın yada diğerleri ile size linkini vereyim onu indirip kurun.aşağıdaki linkten temin edebilirsiniz...

5.adım: Poweiso programını kurduysanız pc'yi yeninden başlatacaktır pc yeninden başlayıncada rarlardan çıkan image dsoyasıda yukardaki gibi sarı dvd şeklinde gözükecektir.bu image dosyasını çift tıklayın ve karşınıza böyle bir ekran gelcek.. bakınız resim

Yukardan yazdır seçeneğini tıkalyın... ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecek...

Yazdırma hızınızı en düşük olarak belirleyin ve daha sonra dvd'nizi takıp yazdır seçeneğine basın ve Dvd yazma işlemi başlasın...

6.Adım: Dvd yazma işlemi bittikten sonra pc'yi yeniden başlatın ve bios'giriş yapın genellikle delete tuşu ile giriş yapılır siz hangi anakartı kullanıyorsanız google'de arama yaparak öğrenebilirsiniz.bios menüye girdikten sonra oradan boot bölümüne girin ve aşağıdaki resim anakartınıza göre değişir ama şu şekilde olamaldır ilk seçenek dvd,cd yada artık neise sizin dvd markanız o olmalıdır hdd'yi disabled yapın kaydetip çıkın. pc yeninden başlıyacaktır ve dvdnizi okuycaktır...

bundan sonrasıda aşağıdaki resimlerde var zaten...

Kurulum Görüntüleri:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Orjinal Hali:

not: Arkadaşa yorumda da anlattım ama genel olarak birdaha belirteyim kafanızda soru işareti belirmesin.. Bu Msdn sitesinde yayınlanan windos7 ultimate retail sürümüdür.Hash değerlerini verdim ama bu değerler iso dosyasıla oynalımadığı zaman tutar,yani ultimade dvd içersindeki diğer sürümleri kullanabilmeniz için 'ei.cfg' Dosyasını sildim bu şekilde diğer sürümleride kullanılabilir hale gerirdim. yapamıycak olanları göz ardı edemezdim kimse uğraşmasın diye işi kolay laştırdım. Sözün kısası Orjinaldir isteyen kurar isteyen kurmaz

Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 32 Bit

Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 64 Bit

Not: Linklerin sürekli kırılmasından dolayı bu sisteme geçtik yukarıdaki linkleri tıkladığınızda karşınıza gelecek olan sayfada bir kaç seçenek mevcuttur,bunlardan jdownloader ve crypload programları ile direkt olarak indirebileceğiniz dosyalar mevcut bu programları sitemizden arama yaparak bulabilirsiniz bunun yanında eski usul ilie tek tek indirecem diyor iseniz her partın yanında 'v' işareti var tıkladığınızda inecektir.
    jdownloader ve crypload programları ile indirme yapacak iseniz önce programı indirin kurun daha sonrada uygun dosya linlini tıklayıp indirin program ile açın bütün partları kendiliğinden indirsin.

crack:

eustaturk
    Sadece Üye
    Sadece Üye

Başarı Puanı : 1
    Pep Gücü : 0

default Geri: Windows 7 Ultimate Orijinal Türkçe 32 Bit & 64 Bit (Tüm sürümler)

Mesaj tarafından eustaturk Bir Ptsi Tem. 04, 2011 10:58 pm

Böyle güzel program için teşekkürler.
    yss5556
    Sadece Üye
    Sadece Üye

Başarı Puanı : 1
    Pep Gücü : 0

Mesaj tarafından yss5556 Bir Çarş. Ara. 25, 2013 12:50 am

l
    inkler malisef ölü,

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Paz Ekim 22, 2017 3:39 pm